Teambuilding pro firmy na míru

Připravujete teambuldingovou akci pro vaši firmu a rozhlížíte se po resortu, který vám nabídne skvělou zábavu, ubytování i gastronomii? V Selském dvoře Vám zajistíme ubytování, výtečné menu i nezapomenutelné aktivity pro firmy, instituce a kolektivy. Teambuildingové aktivity připravujeme ve spolupráci s profesionálními lektory.

Chcete být venku, nebo raději uvnitř? Láká vás sport a adrenalin, nebo spíše různé tvůrčí činnosti? U nás si vybere každý. Selský dvůr Braňany je totiž perfektním místem pro vaši teambuildingovou akci.

Zázemí pro akce pro klienty, partnery a zaměstnance

Jsme specialisté na organizaci nezapomenutelných a efektivních teambuildingových akcí v jedinečném prostředí našeho statku obklopeného krásami přírody! Náš statek Vám nabízí jedinečný zážitek, který posílí Vaše firemní vazby a přinese nový nádech do Vašeho týmu.

Zapomeňte na nudné konferenční místnosti a rutinní programy! Naše setkání jsou založena na spojení pracovního rozvoje s neopakovatelnými zážitky v přírodě. Využijte naší unikátní kombinace koní, luk, lesů a rybníků k posílení týmového ducha, komunikace a vedení. Prozkoumejte naše nabídky a připravte se na dobrodružství, které nejen posílí váš tým.  Od outdoorových výzev po relaxační workshopy, každý účastník najde své.

Ubytování v našich pokojích a apartmánech zajistí maximální pohodlí a odpočinek po náročném dni plném aktivit.
Přijďte s námi objevit, jak může tým skloubit práci a zábavu, a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky, které posílí vaše firemní vztahy.

Vítáme Vás na našem statku, Vítejte doma!

Programové balíčky

I. Manažerský orientační běh

Tato aktivita je typem týmové strategické hry, která v sobě snoubí prvky orientačního běhu a manažerských dovedností jako je správné plánování, strategické rozhodování, bezproblémová komunikace a co nejefektivnější realizace vytyčených cílů.

II. Pevnost Boyard

Tematický program je volně inspirován světově úspěšnou televizní show „Klíče od pevnosti Boyard“. Kombinuje aktivity fyzicky náročné s logickými úkoly. Týmy se snaží nalézt klíče k pokladu a také získat indicie, které je k němu navedou. Navíc se snaží během aktivit získat čas. Čas, který budou moci strávit u pokladu. Všechna stanoviště jsou uvedena účinkujícími v kostýmech.

III. První pomoc

Na programu PRVNÍ POMOC (základní verze trvá 3-4 hodiny) Vás s využitím zážitkové formy výuky seznámíme se základy první pomoci. Hlavní náplň kurzu tvoří první pomoc pro situace, kdy s rukama v kapsách čekat na dojezd záchranné služby může mít pro pacienta fatální následky. Účastníci si na vlastní kůži vyzkouší, jak zvládnou zareagovat při zdravotní události. Následně je lektorem rozebrán správný postup řešení dané situace. Praktické bloky – nácviky a simulace – se v našem kurzu prolínají s krátkými teoretickými částmi, snažíme se účastníky nezahlcovat odbornými termíny, ale předáváme takové zkušenosti, které si jsou schopni zapamatovat a využít v případě potřeby.

JSTE PŘIPRAVENI NA POŘÁDNOU ZÁBAVU?

Kontaktujte nás a určitě něco vymyslíme!
Firemní akce pro vás zařídí:

Matyáš Huyer

Tel.: + 420 601 504 836

Email: huyer@selskydvurbranany.cz